.

.

Kedvezmények
PhysiciansCare Ibuprofen, 125 Adag 2 Tabletta 200 mg - 2 Csomag (250 Adag)

PhysiciansCare Ibuprofen, 125 Adag 2 Tabletta 200 mg - 2 Csomag (250 Adag)

HUF 1794.15

Összeg
Készleten

Gyulladáscsökkentő, lázcsillapítót, valamint fájdalomcsillapító.Lázcsillapítót, valamint fájdalomcsillapító.Átmenetileg enyhíti a fejfájást.Segít átélni izom fájdalmak.Az ibuprofén jó egy fogfájás, kisebb ízületi fájdalom, velem pedig menstruációs görcsök.Hasonlítsa össze, hogy az aktív összetevők a Advil MEGMENTENI!.Elem, Csomag Mennyiség : 2.

Jellemzők

Termékek a kategóriában
HUF 664.20

AKTÍV ÖSSZETEVŐ : Ez a fájdalomcsillapítót, meg lázcsillapítót tartalmaz 200 mg ibuprofén, nemszteroid gyulladáscsökkentő gyógyszer (NSAID); összehasonlítani Gyógyszert IB a

HUF 518.40

24gróf üveg Gyógyszert IB tabletta segítséget nyújt hatékony segítséget a kisebb fájdalmak, segít a család átvegye az irányítást a fájdalom.Gyógyszert IB tabletta segít á

HUF 7425.00

Alacsony Fitness Szint : hátfájás gyakori körében az alacsony fitness szinten, mint gyenge vissza a hasi izmok nem támogatja a gerinc Dohányzás : a Dohányzás megakadályozhatja,

HUF 5562.00

80gróf üveg Gyógyszert PM caplets a hatékony fájdalomcsillapítás egy bizonyított, alvás támogatás, hogy enyhítse a mai fáj, így elaludni, majd elalszik.Ez az éjszakai fájdalo

HUF 1213.65

Nyújt átmeneti enyhülést a fájdalom, láz, vagy gyulladás okozta fejfájás, erős fájdalom, hátfájás, ízületi gyulladás, fogfájás, menstruációs görcsök, megfázás, valam

HUF 7344.00

Tartalmaz hatóanyagot 200 mg Ibuprofén (nemszteroid gyulladásgátló gyógyszer) egy könnyen lenyelni a kapszulát,—hasonlítsa össze, hogy az aktív összetevő a Gyógyszert IB Foly

HUF 7210.35

Advil LiquiGél, folyadékteli kapszula átmenetileg enyhíti a kisebb fájdalmak & fájdalmak eredő : fejfájás, fogfájás, hátfájás, menstruációs görcsök, a nátha, izmos fáj &

HUF 2565.00

Egy üveg 200 Advil LiquiGél minis fájdalomcsillapítót, meg lázcsillapítót Folyadékkal Töltött Kapszulák, Fájdalom Gyógyszer a Felnőttek Ibuprofen 200mg a fájdalomcsillapítá